Atpakaļ

Jaunumi

Uzņēmējus aicina iesaistīties 9. vides objektu festivālā „Ziemassvētku egļu ceļš”

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) aicina arī šogad uzņēmējus un biznesa institūcijas kļūt par festivāla dalībniekiem un piedalīties 9. vides objektu festivālā “Ziemassvētku egļu ceļš”, kas risināsies no 2018. gada 7. decembra līdz 2019. gada 13. janvārim.

Lasīt vairāk

Atkārtots Ziemassvētku egļu noformējuma projektu atlases konkurss

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments izsludina atkārtotu Ziemassvētku egļu noformējuma māksliniecisko ideju skiču un to realizēšanas tehnisko risinājumu projektu atlases konkursu.

Lasīt vairāk

Vides objektu festivāla „Ziemassvētku egļu ceļš 2018” projektu atlases konkurss

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina Vides objektu festivāla „Ziemassvētku egļu ceļš 2018” projektu atlases konkursu.

Lasīt vairāk

8. vides objektu festivāls fotogrāfa Aigara Bokāna Jansona skatījumā

Vides objektu festivāls “Ziemassvētku egļu ceļš” ar katru gadu iemanto arvien lielāku popularitāti, gan vietējo iedzīvotāju, gan tūristu un ārvalstu mediju vidū. Savu skatījumu par 8. vides objektu festivālu piedāvā fotogrāfs Aigars Bokāns Jansons, iemūžinot vairākus no šogad pilsētvidē izvietotajiem mākslas darbiem, kas apskatāmi pievienotajā foto galerijā.

Lasīt vairāk

Noslēdzies festivāls „Ziemassvētku egļu ceļš” – apmeklētāju simpātiju balvu iegūst objekts “Industrālis”

Noslēdzoties 8. vides objektu festivālam “Ziemassvētku egļu ceļš”, tika sveikti darbu autori, festivāla atbalstītāji un pasniegta arī festivāla apmeklētāju simpātijas balva, kuru saņēma objekts “Industrālis”, ko sadarbībā ar Latvijas Mākslas akadēmiju veidojis Nauris Martinsons un atbalstījis SIA „Ramkons”.

Lasīt vairāk

Arī ārvalstīs pazīst Rīgas vides objektu festivālu

Arī ārvalstīs pazīst vides objektu festivālu “Ziemassvētku egļu ceļš”, jo šogad vairāki ārzemju mediji savai mērķauditorijai ziņojuši par Rīgā notiekošo, neparasto urbānās mākslas notikumu.

Lasīt vairāk

Autora Vecvanaga video par objektu "Egļgurķis"

Vides objektu festivālā "Ziemassvētku egļu ceļš 2017" Bastejkalnā var aplūkot dizainera Armanda Vecvanaga neparasto objektu "Egļgurķis".

Lasīt vairāk

Aicina balsot par sev tīkamākajiem vides objektiem

No 8. decembra līdz 14. janvārim Rīgā ir apskatāmi festivāla “Ziemassvētku egļu ceļš” vides objekti, bet jau tagad izvirzās vairākas egles, kuras par savām iemīļotākajām norāda festivāla apmeklētāji, balsojot tīmekļa vietnē www.eglufestivāls.lv.

Lasīt vairāk

Lejuplādē objektu karti!

Lai ērtāk varētu iepazīties ar festivāla "Ziemassvētku egļu ceļš" objektiem, ieteicams lejuplādēt objektu karti.

Lasīt vairāk

Festivāla „Ziemassvētku egļu ceļš” svinīgā atklāšana

Piektdien, 8. decembrī, sākas vides objektu festivāls “Ziemassvētku egļu ceļš”, kurā kopskaitā šogad varēs aplūkot 41 mākslas darbu.

Lasīt vairāk

Festivālu vērtē Kultūras pārvaldes priekšniece Baiba Šmite

Vides mākslas festivāls "Ziemassvētku egļu ceļš" astoņu darbības gadu laikā kļuvis par pazīstamu Rīgas zīmolu, aicinot mūs domāt radoši un novērtēt vidi, kurā dzīvojam, paskatīties uz to no cita skatupunkta.

Lasīt vairāk

Rīgas mākslas skolu audzēkņi rotājuši Ziemassvētku egli "Baltā "

No 2017. gada 8. decembra līdz 2018. gada 14. janvārim Rīgā norisināsies vides objektu festivāls “Ziemassvētku egļu ceļš”. Kā pirmo egli no šī urbānās mākslas notikuma pirmajā adventē Doma laukumā atklāja egli “Baltā”, kuru pirmo reizi rotāt uzticēja Rīgas mākslas skolu audzēkņiem.

Lasīt vairāk

Ar vides objekta „Egle” atklāšanu, Rīgā sāksies festivāls „Ziemassvētku egļu ceļš”

Akcentējot leģendu par pirmo rotāto Ziemassvētku eglīti Rīgā, ceturtdien, 6. decembrī, plkst. 17.00 Rīgas vicemērs Andris Ameriks Rātslaukumā atklās vides mākslas objektu “Egle” un iedegs vienu no galvaspilsētas centrālajām svētku eglēm. Līdz ar „Egles” atklāšanu sāksies arī 8. vides objektu festivāls „Ziemassvētku egļu ceļš”, kas visā tā pilnībā būs apskatāms no 8. decembra līdz 14. janvārim.

Lasīt vairāk

Festivālu „Ziemassvētku egļu ceļš” iekļauj ārvalstu tūristu ceļvežos

Rīgā notiekošais vides objektu festivāls “Ziemassvētku egļu ceļš” tiks iekļauts izdevuma “Skyward” tūristu apskates objektu sadaļā “World Topics” - kā viens no savdabīgākajiem un tūristu apskates vērtiem pasākumiem Eiropā, informēja izdevuma žurnālists Hideko Kavači (Hideko Kawachi).

Lasīt vairāk