Festivāla “Ziemassvētku egļu ceļš” apmeklētājus aicina balsot par savu egli

Vēl līdz 12. janvārim Rīgā ir apskatāmi festivāla “Ziemassvētku egļu ceļš” vides objekti, bet jau tagad izvirzās vairākas egles, kuras par savām iemīļotākajām norāda festivāla apmeklētāji, balsojot tīmekļa vietnē www.eglufestivals.lv. Balsojums turpināsies līdz pat festivāla noslēguma dienai.

Iedzīvotāju balsojuma rezultātā šobrīd priekšgalā izvirzījies objekts “Bāka”, tam seko “Ledvīrs” un trijnieku noslēdz objekts “Čiekurs”.

“Festivāla “Ziemassvētku egļu ceļš” vides dizaina objektu autori arī šogad apliecina to, ka ir radoši un oriģināli, ka prot uz tradicionālām lietām paskatīties no cita skatupunkta. Festivāls šogad atzīmē desmit gadu jubileju un atgādina leģendu par Rīgu kā pirmās rotātās Ziemassvētku egles mājvietu.

Šogad iedzīvotāju vērtējumam profesionāli mākslinieki, radošo industriju pārstāvji un Latvijas Mākslas akadēmijas studenti piedāvā 25 vides dizaina objektus – egles, kas pārsteidz ar jaunām idejām, izmantoto materiālu un oriģinālu risinājumu, radot pilsētā īpašu svētku noskaņu.

Ceļvedi festivāla apskatei iespēja atrast tīmekļa vietnē www.eglufestivals.lv, kā arī drukātā veidā Rīgas domes Apmeklētāju pieņemšanas centros, Rīgas Centrālās bibliotēkas filiālēs un tūrisma informācijas centros.

Balso par savu simpātiskāko “Ziemassvētku egļu ceļa” vides objektu līdz 12. janvārim!

Festivālu „Ziemassvētku egļu ceļš” atbalsta Rīgas dome, to organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments sadarbībā ar Latvijas Mākslas akadēmiju.