Iedzīvotājus aicina iesaistīties akcijā “Citāda egle”

Gaidot svētkus, vides objektu festivāla “Ziemassvētku ceļš” organizatori aicina ikvienu iesaistīties akcijā “Citāda egle”, sūtot foto fiksāciju par mājas, pagalma, darba vietas svētku noformējumu, kuru esat veidojuši pašrocīgi.

Šogad vides objektu festivāls “Ziemassvētku egļu ceļš” atzīmē 10 gadu jubileju, un tai par godu aicina iedzīvotājus dalīties ar savu radošumu. Šim nolūkam derēs oriģināls, radošs darbs, dekors, priekšmets vai kompozīcija, ārtelpas vai iekštelpas noformējums, ko varētu raksturot ar nosaukumu “Citāda egle”. Savas neparastās idejas jānofotografē un līdz 12. janvārim jānosūta e-pastā eglufestivals@riga.lv. Darbi tiks izvērtēti, un interesantāko ideju autori – apbalvoti!

Iedvesmu radošumam var smelties, apmeklējot festivālu “Ziemassvētku egļu ceļš”, kura objekti jubilejas gadā lielākoties ir apskatāmi Kronvalda parkā. Ikviens interesents līdz pat 12. janvārim tiek aicināts sekot festivāla ceļvedim un doties pastaigās, īpaši vakara stundās, kad ieslēdzas pilsētas apgaismojums.

Ziemassvētku egļu ceļu izstaigāt palīdzēs īpaši sagatavota karte, kas ir pieejama gan tīmekļa vietnē www.eglufestivals.lv, gan tūrisma informācijas centros.

Festivālu „Ziemassvētku egļu ceļš” atbalsta Rīgas dome, to organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments sadarbībā ar Latvijas Mākslas akadēmiju.