Arī ārvalstīs pazīst Rīgas vides objektu festivālu

Arī ārvalstīs pazīst vides objektu festivālu “Ziemassvētku egļu ceļš”, jo šogad vairāki ārzemju mediji savai mērķauditorijai ziņojuši par Rīgā notiekošo, neparasto urbānās mākslas notikumu.

Ārvalstu mediji savās publikācijās un sižetos stāsta, ka vides objektu festivāls radīts, lai atgādinātu leģendu par Rīgu kā pirmās rotātās Ziemassvētku egles dzimteni, kā arī tādēļ, lai pilsētā radītu svētku noskaņu ar mākslinieku veidotiem dizaina objektiem -  Eglēm, kas tiek eksponētas jaunos un neparastos vizuālos, dizainiskos risinājumos.

Rīgā notiekošais vides objektu festivāls “Ziemassvētku egļu ceļš” tika iekļauts izdevuma “Skyward” tūristu apskates objektu sadaļā “World Topics” kā viens no savdabīgākajiem un tūristu apskates vērtiem pasākumiem Eiropā. Izdevums “Skyward” ir Japānas aviokompānijas (Japan Airilines) žurnāls, kura mēneša tirāža ir 850 000 eksemplāri, un to lasa ap 4.7 miljoniem tūristu.

 

Publikācija no izdevuma “Skyward” (japāņu valodā).

 

Savukārt itāļi par festivālu stāsta žurnāla “IO DONNA” lasītājiem rubrikā “Es gribētu būt šeit”.

Festivāla objektus saviem skatītājiem rāda arī vācu interneta televīzija “ZDF.de”, rubrikā “Jaunumi”, stāstot leģendu par Ziemassvētku egles dzimšanas vietu. Video