2015. arhīvs 2016. arhīvs

Jaunumi

Festivāla „Ziemassvētku egļu ceļš” svinīgā atklāšana

Piektdien, 8. decembrī, sākas vides objektu festivāls “Ziemassvētku egļu ceļš”, kurā kopskaitā šogad varēs aplūkot 41 mākslas darbu.

Lasīt vairāk

Festivālu vērtē Kultūras pārvaldes priekšniece Baiba Šmite

Vides mākslas festivāls "Ziemassvētku egļu ceļš" astoņu darbības gadu laikā kļuvis par pazīstamu Rīgas zīmolu, aicinot mūs domāt radoši un novērtēt vidi, kurā dzīvojam, paskatīties uz to no cita skatupunkta.

Lasīt vairāk

Rīgas mākslas skolu audzēkņi rotājuši Ziemassvētku egli "Baltā "

No 2017. gada 8. decembra līdz 2018. gada 14. janvārim Rīgā norisināsies vides objektu festivāls “Ziemassvētku egļu ceļš”. Kā pirmo egli no šī urbānās mākslas notikuma pirmajā adventē Doma laukumā atklāja egli “Baltā”, kuru pirmo reizi rotāt uzticēja Rīgas mākslas skolu audzēkņiem.

Lasīt vairāk

Ar vides objekta „Egle” atklāšanu, Rīgā sāksies festivāls „Ziemassvētku egļu ceļš”

Akcentējot leģendu par pirmo rotāto Ziemassvētku eglīti Rīgā, ceturtdien, 6. decembrī, plkst. 17.00 Rīgas vicemērs Andris Ameriks Rātslaukumā atklās vides mākslas objektu “Egle” un iedegs vienu no galvaspilsētas centrālajām svētku eglēm. Līdz ar „Egles” atklāšanu sāksies arī 8. vides objektu festivāls „Ziemassvētku egļu ceļš”, kas visā tā pilnībā būs apskatāms no 8. decembra līdz 14. janvārim.

Lasīt vairāk

Festivālu „Ziemassvētku egļu ceļš” iekļauj ārvalstu tūristu ceļvežos

Rīgā notiekošais vides objektu festivāls “Ziemassvētku egļu ceļš” tiks iekļauts izdevuma “Skyward” tūristu apskates objektu sadaļā “World Topics” - kā viens no savdabīgākajiem un tūristu apskates vērtiem pasākumiem Eiropā, informēja izdevuma žurnālists Hideko Kavači (Hideko Kawachi).

Lasīt vairāk